Koncentrační útulky pro psy v Itálii - zabraň otevření mučírny!

30. srpna 2009 v 12:52 | Kika |  Týranie zvierat

Tato výzva byla vytvořena na podporu několika italských bojovníků za práva zvířat, kteří chtějí zamezit znovuotevřeni koncetračního útulku Cicerale. Jedná se o virtuální pomoc!

Není to ani půl roku, kdy byl uzavřen koncetrační útulek Oasi San Leo ve městě Cicerale v oblasti Salerna. Více než 97 % psů tam umřelo pomalou smrtí hlady a žízní. Ze života odcházeli pomalou, velmi krutou smrtí... Stále čekali na pomoc, která nepřišla! A když se dočkali osvobození ti, co tuto hrůzu přežili, tak nakonec bylo rozhodnuto vrátit původnímu majiteli povolení k otevření. Ptám se, kde jsou italské zákony?! Kde jsou bojovníci za práva zvířat, kde jsou?!

Každé léto je v Itálii vyhozeno ma ulici původními majitely více než 400 tisíc psů. Majitelé odjíždějí na dovolenou a zvířata skončí v koncetračním útulku! 20. července se znovu otevřela dveře pekla, o němž ví celá Itálie!!! Čeká tam na psy krutá smrt hlady! Kde jsou všichni bojovníci za práva zvířat? Kde jsou ti, kteří upozorňují na týrání zvířat ve Španělsku, kam Italové běží a píší plno komentářů proti Španělsku, ale peklo ve vlastních řadách nevidí?


Prosím, pošlete protestní dopisy na adresy:

sindaco@comunecicerale.sa.it; info@comune.cicerale.sa.it;
prefettura.salerno@interno.it; paolosarnelli@regione.campania.it;
procura.vallodellalucania@giustizia.it; ordine.sa@tiscalinet.it;
info@anmvi.it; staff@regione.campania.it;
diritti-animali@comune.napoli.it; ufstampa@aslna1.napoli.it;

Protestni dopisy pište jen v itaštině!

Gent Sig Ministro,
é giunta alla mia attenzione , ancora una volta , la tragica situazione degli animali nel Suo Paese; i vostri animali sono continuamente sottoposti ad abusi e sofferenze, e nessuno interviene per porvi freno.Mi chiedo come é possibile riaprire di nuovo il canile di Oasi San Leo ( cicerale) dove erano torturati e piano piano morivano di fame.Immagini hanno girato tutto mondo.E mi chiedo come é possibile dare di nuovo il permesso di aprire al propietario di prima creando un nuovo inferno per gli animali.

La Sua palese indifferenza è scioccante e imperdonabile dal mio punto di vista. Gli animali, come gli esseri umani, sono esseri senzienti, capace di provare paura, amore, dolore e sofferenza, l'uomo ha l'obbligo e la capacità di fare tutto il possibile per evitare loro sofferenze ed agire per contrastarle.

Il Suo Paese è famoso per la Storia, l'Arte, la Cultura, ma il Vostro atteggiamento nei confronti degli animali si presenta come un pessimo biglietto da visita per chi intenda trascorrere le proprie vacanze da voi.

Il mondo vi osserva, nell'epoca di Internet tutti sanno ciò che avviene in Italia. E noi, amanti degli animali, boicotteremo il turismo e l'acquisto dei vostri prodotti fintantochè non prenderete seriamente posizione e contromisure per tutelare gli animali nel vostro territorio.

Cordiali Saluti,

jmeno, prijmeni
město, země

Útulke v Cicerale není jediný koncentrační útulek v Itálii. Skoro každý druhý útulek je novodobý koncetrák, na němž majitel vidělává až 7 eur na jednoho psa denně! Ale co se děje se zvířaty, o které se má starat, ho nezajímá. Jsou tam schválně drženy neustále březí feny, jejichž šteňata pak majitelé prodávají, a tím si zajišťují další výdělek!
Více o útulcích v Itálii najdete na webu http://www.myspace.com/stopthisitalianhell

Prosím, vyzvěte své přátele, ať se zúčastní protestní akce. Čím víc nás odešle protestní dopis, tím lépe.

Na videu můžete vidět, co se v Itálii běžně děje. Komentáře jsou často v italštině, ale záběry na ubohá zvířata mluví samy za sebe!!!

PODEPIŠ PETICI!!!! → ZDE

Jak petici podepsat nalezneš → ZDE

zdroj:http://pomozmipomahat.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama